Svatební focení

Informace o svatebním focení

Proč si jako vybrat jako svatebního fotografa mě?

Zaručuji, že nepřijdete o Vaše fotografie. Veškerou techniku mám zdvojenou a její případné selhání neovlivní počet nebo kvalitu fotografií.

Mojí hlavní motivací nejsou peníze. Nemám ve zvyku zabalit focení v určitou hodinu, i když je stále co fotit. Focení mě především baví a jsem rád, když lidé mají z mých fotografií radost.

Rád experimentuji. Věřím, že by zákazník měl předem vědět, jaké fotografie za své peníze obdrží. Na druhou stranu každá svatba je trochu jiná a občas je drobné experimentování na místě. Nebojte se mi sdělit vaše zvláštní požadavky. Určitě spolu najdeme cestu i k neobvyklým fotografiím.

Jak fotím svatbu, co můžete očekávat

Svatební fotografie je kombinace mnoha fotografických žánrů. Od reportážní fotografie, přes portrétní, lifestyle a produktovou fotografii. Rád všechny tyto žánry střídám, aby vznikla série snímků, která nebude diváka nudit.

Na s svatbě s Vámi budu od rána do večera. Chci zachytit přípravy, obřad, detaily všeho možného. Nafotíme portréty, skupinové fotky a cokoli dalšího si budete přát.

Rád se s Vámi před svatbou sejdu aby jsme probrali přibližný harmonogram. Je pro mne důležité vědět, kdy budu mít čas na focení šatů, prstýnků a jiných věcí, pro které nepotřebuji další lidi. Kdy se naopak budu snažit zachytit svatební atmosféru a spontánní okamžiky a kdy si Vás můžu vypůjčit na nějaké aranžované focení.

Navíc Vás rád blíže poznám. Zakládám si na přátelském přístupu.

Detaily

Mou předešlou práci si můžete prohlédnout v portfoliu. Cenu focení naleznete v ceníku.